SMV1233-011LF
SMV1233-011LF Skyworks Solutions Inc.
SMV123x_Series.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DIODE VARACTOR 15V 20MA SOD-323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 1.1pF @ 6V, 50MHz
Capacitance Ratio Condition: C1/C6
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Obsolete
Voltage - Peak Reverse (Max): 15 V
Capacitance Ratio: 3.3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMV1233-011LF Skyworks Solutions Inc.
Description: DIODE VARACTOR 15V 20MA SOD-323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 1.1pF @ 6V, 50MHz, Capacitance Ratio Condition: C1/C6, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Obsolete, Voltage - Peak Reverse (Max): 15 V, Capacitance Ratio: 3.3.
Weitere Produktangebote SMV1233-011LF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMV1233-011LF SMV1233-011LF Hersteller : Skyworks Solutions Inc. SMV123x_Series.pdf Description: DIODE VARACTOR 15V 20MA SOD-323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single
Part Status: Obsolete