Produkte > EATON TRIPP LITE > SMX2200XLRT2U
SMX2200XLRT2U
SMX2200XLRT2U Eaton Tripp Lite
smx2200xlrt2u.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: UPS INTL SMART RACKMOUNT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 19.488" L x 17.480" W (495.00mm x 444.00mm)
Voltage - Output: 220V, 230V, 240V
Output Connector: C13 (8)
Voltage - Input: 230VAC
AC Outlets: 8 (UPS)
Type: Line Interactive (Input Regulation)
Height: 3.504" (89.00mm)
Applications: Network, Single Phase
Power - Rated: 2.2kVA / 1.92kW
Media Lines Protected: RS-232
Backup Time - Max Load: 5 minutes
Approval Agency: CE
Form: Rackmount
Input Connector: IEC320-C20
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMX2200XLRT2U Eaton Tripp Lite
Description: UPS INTL SMART RACKMOUNT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 19.488" L x 17.480" W (495.00mm x 444.00mm), Voltage - Output: 220V, 230V, 240V, Output Connector: C13 (8), Voltage - Input: 230VAC, AC Outlets: 8 (UPS), Type: Line Interactive (Input Regulation), Height: 3.504" (89.00mm), Applications: Network, Single Phase, Power - Rated: 2.2kVA / 1.92kW, Media Lines Protected: RS-232, Backup Time - Max Load: 5 minutes, Approval Agency: CE, Form: Rackmount, Input Connector: IEC320-C20.