Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SN74AS20NSR
SN74AS20NSR
SN74AS20NSR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74als20a
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SO
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: NAND Gate
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 2mA, 20mA
Number of Inputs: 4
Supplier Device Package: 14-SO
Input Logic Level - High: 2V
Input Logic Level - Low: 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5ns @ 5V, 50pF
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 37450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 307
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SN74AS20NSR Texas Instruments
Description: IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SO, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: NAND Gate, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 2mA, 20mA, Number of Inputs: 4, Supplier Device Package: 14-SO, Input Logic Level - High: 2V, Input Logic Level - Low: 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5ns @ 5V, 50pF, Number of Circuits: 2.