Produkte > TUBEDEPOT > SP-CEL-BL10-150NEO-8
SP-CEL-BL10-150NEO-8
SP-CEL-BL10-150NEO-8 TubeDepot
Hersteller: TubeDepot
Description: SPEAKER 8OHM 150W TOP PORT
Packaging: Bulk
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Termination: Solder Eyelet(s)
Port Location: Top
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Rated: 150 W
Efficiency - Type: Sensitivity
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP-CEL-BL10-150NEO-8 TubeDepot
Description: SPEAKER 8OHM 150W TOP PORT, Packaging: Bulk, Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Termination: Solder Eyelet(s), Port Location: Top, Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Rated: 150 W, Efficiency - Type: Sensitivity.