Produkte > TUBEDEPOT > SP-CEL-G12H-HER-15
SP-CEL-G12H-HER-15
SP-CEL-G12H-HER-15 TubeDepot
Heritage_Series_G12H55.pdf?1383247400
Hersteller: TubeDepot
Description: SPEAKER 15OHM 30W TOP PORT 100DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.008" Dia (305.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Ceramic
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 55Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 5.315" (135.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 15 Ohms
Power - Rated: 30 W
Frequency Range: 55 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 100.00
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP-CEL-G12H-HER-15 TubeDepot
Description: SPEAKER 15OHM 30W TOP PORT 100DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.008" Dia (305.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Ceramic, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 55Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 5.315" (135.00mm), Part Status: Active, Impedance: 15 Ohms, Power - Rated: 30 W, Frequency Range: 55 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 100.00, Efficiency - Type: Sensitivity.