Produkte > TUBEDEPOT > SP-CEL-G12M-HER-15
SP-CEL-G12M-HER-15
SP-CEL-G12M-HER-15 TubeDepot
Heritage_Series_G12M.pdf?1383246733
Hersteller: TubeDepot
Description: SPEAKER 15OHM 20W TOP PORT 96DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.008" Dia (305.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Ceramic
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 75Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 5.118" (130.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 15 Ohms
Power - Rated: 20 W
Frequency Range: 75 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 96.00
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP-CEL-G12M-HER-15 TubeDepot
Description: SPEAKER 15OHM 20W TOP PORT 96DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.008" Dia (305.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Ceramic, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 75Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 5.118" (130.00mm), Part Status: Active, Impedance: 15 Ohms, Power - Rated: 20 W, Frequency Range: 75 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 96.00, Efficiency - Type: Sensitivity.