Produkte > DELEVAN > SP1008-123K
SP1008-123K Delevan
page64_sp1008.pdf
Hersteller: Delevan
Description: FIXED IND 12UH 246MA 1.87OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.87Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 246 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP1008-123K Delevan
Description: FIXED IND 12UH 246MA 1.87OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.87Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 246 mA.
Weitere Produktangebote SP1008-123K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SP1008-123K SP1008-123K Hersteller : Delevan page64_sp1008.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 10%