Produkte > API DELEVAN INC. > SP1812-333G
SP1812-333G
SP1812-333G API Delevan Inc.
page69_sp1812.pdf
Hersteller: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 359mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 408 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP1812-333G API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 359mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 408 mA.
Weitere Produktangebote SP1812-333G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SP1812-333G Hersteller : API Delevan SP1812-5440.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 33 uH , +/- 2%