SP30U-12S Volgen + Furuno
SP30U.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 4.88" L x 3.11" W x 1.30" H (124.0mm x 79.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Efficiency: 77%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP30U-12S Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 4.88" L x 3.11" W x 1.30" H (124.0mm x 79.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Efficiency: 77%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 3 A.