SP50U-03S Volgen + Furuno
SP50U.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.46" L x 3.66" W x 1.30" H (164.0mm x 93.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SP50U-03S Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.46" L x 3.66" W x 1.30" H (164.0mm x 93.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 10 A.