Produkte > SCHMALZ > SPF-10-ED-65-M5-AG
SPF-10-ED-65-M5-AG
SPF-10-ED-65-M5-AG SCHMALZ
SMZ.10.01.01.13237.PDF
Hersteller: SCHMALZ
Category: Vacuum Products
Description: Suction cup; 10mm; M5-AG; Shore hardness: 65; 0.297cm3; SPF
Manufacturer series: SPF
Mounting: M5-AG
Type of pneumatic accessories: suction cup
Cable external diameter: 4mm
Curve radius (min) (convex): 8mm
Size: 10mm
Volume: 0.297cm3
Suction force @-600mbar: 4.4N
Pull-off force: 5.2N
Lateral force: 3.5N
Shore hardness: 65
Suction cup material: Elastodur
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPF-10-ED-65-M5-AG SCHMALZ
Category: Vacuum Products, Description: Suction cup; 10mm; M5-AG; Shore hardness: 65; 0.297cm3; SPF, Manufacturer series: SPF, Mounting: M5-AG, Type of pneumatic accessories: suction cup, Cable external diameter: 4mm, Curve radius (min) (convex): 8mm, Size: 10mm, Volume: 0.297cm3, Suction force @-600mbar: 4.4N, Pull-off force: 5.2N, Lateral force: 3.5N, Shore hardness: 65, Suction cup material: Elastodur.