Produkte > BEL > SPFC-RM10-75
SPFC-RM10-75 BEL
Hersteller: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 650uH; Ioper: 400mA; ±10%; 31x29mm; Isat: 3.9A
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 650µH
Operating current: 0.4A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 31x29mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 3.9A
Max resistance: 480mΩ
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 1890 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPFC-RM10-75 BEL
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 650uH; Ioper: 400mA; ±10%; 31x29mm; Isat: 3.9A, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 650µH, Operating current: 0.4A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 31x29mm, Test frequency: 0.1MHz, Saturation current: 3.9A, Max resistance: 480mΩ, Operating temperature: -40...125°C.
Weitere Produktangebote SPFC-RM10-75
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPFC-RM10-75 SPFC-RM10-75 Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR RM10 PCB 75W