Produkte > BEL > SPFC-RM12-200
SPFC-RM12-200 BEL
Hersteller: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 200uH; Ioper: 1.4A; ±10%; 40x41mm; Isat: 8.4A
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.2mH
Operating current: 1.4A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 40x41mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 8.4A
Max resistance: 0.12Ω
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 1890 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPFC-RM12-200 BEL
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 200uH; Ioper: 1.4A; ±10%; 40x41mm; Isat: 8.4A, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.2mH, Operating current: 1.4A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 40x41mm, Test frequency: 0.1MHz, Saturation current: 8.4A, Max resistance: 0.12Ω, Operating temperature: -40...125°C.
Weitere Produktangebote SPFC-RM12-200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPFC-RM12-200 Hersteller : Bel Fuse-Circuit Protection SPFC-RM12-200
Produkt ist nicht verfügbar
SPFC-RM12-200 SPFC-RM12-200 Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series-3447428.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR RM12 PCB 200W