SQ1713P12NF TE Connectivity Laird
ANT-DS-SQ2303P-0115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.8GHZ PANEL CAB CHAS MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 1.71GHz ~ 1.88GHz
Gain: 3.5dBi
Termination: N Type Female
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.250" (31.75mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.8GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQ1713P12NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.8GHZ PANEL CAB CHAS MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 1.71GHz ~ 1.88GHz, Gain: 3.5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.250" (31.75mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.8GHz.