Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > SQ5153WP120RSM
SQ5153WP120RSM TE Connectivity Laird
WLAN_Antennas.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.5GHZ PANEL CAB BRKT MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 3m
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz
Gain: 3dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 0.750" (19.05mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
Power - Max: 5 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQ5153WP120RSM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.5GHZ PANEL CAB BRKT MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 3m, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz, Gain: 3dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 0.750" (19.05mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, Power - Max: 5 W.