SQBW50330RJ
SQBW50330RJ TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: SQB50 330R (WIRE) 5% FASTON
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Resistance: 330 Ohms
auf Bestellung 1080 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQBW50330RJ TE Connectivity Passive Product
Description: SQB50 330R (WIRE) 5% FASTON, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Resistance: 330 Ohms.