SQMB10WBR36J
SQMB10WBR36J TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: SQMB10 R36 (WIRE) 5%
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Resistance: 360 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQMB10WBR36J TE Connectivity Passive Product
Description: SQMB10 R36 (WIRE) 5%, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Resistance: 360 mOhms.