SQPW1533RJ
SQPW1533RJ TE Connectivity Passive Product
product-7-1623795-3.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 33 OHM 5% 15W AXIAL
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.890" L (12.50mm x 11.50mm x 48.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms
auf Bestellung 514 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQPW1533RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 33 OHM 5% 15W AXIAL, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.890" L (12.50mm x 11.50mm x 48.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 Ohms.