SR-5H-400MA-APH
SR-5H-400MA-APH Eaton - Electronics Division
eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BRD MNT 400MA 300VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can, Vertical
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.362" H (8.50mm x 9.20mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 400 mA
Voltage Rating - AC: 300 V
Melting I²t: 0.771618
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR-5H-400MA-APH Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BRD MNT 400MA 300VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Vertical, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.362" H (8.50mm x 9.20mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 400 mA, Voltage Rating - AC: 300 V, Melting I²t: 0.771618.
Weitere Produktangebote SR-5H-400MA-APH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR-5H-400MA-APH SR-5H-400MA-APH Hersteller : Eaton Electronics eaton_sr_5h_300_v_subminiature_time_delay_fuses_da-1650459.pdf Fuses with Leads - Through Hole 300V SR-5H RAD TD