Produkte > EATON ELECTRONICS > SR-5H-800MA-APH
SR-5H-800MA-APH
SR-5H-800MA-APH Eaton Electronics
eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Fuses with Leads - Through Hole 300V SR-5H RAD TD
auf Bestellung 863 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR-5H-800MA-APH Eaton Electronics
Description: FUSE BRD MNT 800MA 300VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Vertical, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.362" H (8.50mm x 9.20mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 800 mA, Voltage Rating - AC: 300 V, Melting I²t: 6.5.
Weitere Produktangebote SR-5H-800MA-APH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR-5H-800MA-APH SR-5H-800MA-APH Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BRD MNT 800MA 300VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can, Vertical
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.362" H (8.50mm x 9.20mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 800 mA
Voltage Rating - AC: 300 V