Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > SR2405135D12NF
SR2405135D12NF TE Connectivity Laird
ANT-DS-SR2405135D%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ SECTR CAB CHAS 12"
Features: Cable - 305mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: WiMax™
Gain: 5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Sector
Height (Max): 2.008" (51.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR2405135D12NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ SECTR CAB CHAS 12", Features: Cable - 305mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: WiMax™, Gain: 5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Sector, Height (Max): 2.008" (51.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.