SR249120D12NF TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4/5.4GHZ SECTOR CAB 12"
Features: Cable - 305mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Sector
Height (Max): 1.380" (35.05mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Last Time Buy
Power - Max: 5 W
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR249120D12NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4/5.4GHZ SECTOR CAB 12", Features: Cable - 305mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: Wi-Fi, Gain: 5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Sector, Height (Max): 1.380" (35.05mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Last Time Buy, Power - Max: 5 W.