Produkte > BIVAR > SRS-1-12MM
SRS-1-12MM
SRS-1-12MM Bivar
SRS_X-3002130.pdf
Hersteller: Bivar
Standoffs & Spacers Screw Spacer 12mm PVC Grey
auf Bestellung 2888 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-1-12MM Bivar
Description: ROUND SPACER #4 PVC 12MM, Features: Self Retaining, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.472" (12.00mm), Between Board Height: 0.472" (12.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.107" (2.72mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #4, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SRS-1-12MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-1-12MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER #4 PVC 12MM
Features: Self Retaining
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Gray
Material: PVC
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.472" (12.00mm)
Between Board Height: 0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.107" (2.72mm)