Produkte > BIVAR INC. > SRS-2-10MM
SRS-2-10MM Bivar Inc.
SRS-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER #6 PVC 10MM
Features: Self Retaining
Packaging: Bulk
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.394" (10.00mm)
Between Board Height: 0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: #6
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-2-10MM Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER #6 PVC 10MM, Features: Self Retaining, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.394" (10.00mm), Between Board Height: 0.394" (10.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8", Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #6.
Weitere Produktangebote SRS-2-10MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-2-10MM SRS-2-10MM Hersteller : Bivar SRS_X-3002130.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 10mm PVC Grey