Produkte > BIVAR > SRS-2-22MM
SRS-2-22MM
SRS-2-22MM Bivar
SRS_X-3002130.pdf
Hersteller: Bivar
Standoffs & Spacers Screw Spacer 22mm PVC Grey
auf Bestellung 2491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-2-22MM Bivar
Description: ROUND SPACER #6 PVC 22MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.866" (22.00mm), Between Board Height: 0.866" (22.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.144" (3.66mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #6.
Weitere Produktangebote SRS-2-22MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-2-22MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER #6 PVC 22MM
Packaging: Bag
Features: Self Retaining
Gender: Female, Female
Color: Gray
Material: PVC
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.866" (22.00mm)
Between Board Height: 0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.144" (3.66mm)