Produkte > BIVAR INC. > SRS-4-1.040
SRS-4-1.040 Bivar Inc.
SRS-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3 PVC 26.42MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 1.040" (26.42mm)
Between Board Height: 1.040" (26.42mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-4-1.040 Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3 PVC 26.42MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 1.040" (26.42mm), Between Board Height: 1.040" (26.42mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Weitere Produktangebote SRS-4-1.040
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-4-1.040 SRS-4-1.040 Hersteller : Bivar SRS-X-881007.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 1.04 in PVC Grey