Produkte > BIVAR INC. > SRS-4-1.250
SRS-4-1.250 Bivar Inc.
SRS-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3 PVC 1-1/4"
Packaging: Bag
Features: Self Retaining
Gender: Female, Female
Color: Gray
Material: PVC
Type: Round Spacer
Length - Overall: 1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Between Board Height: 1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-4-1.250 Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3 PVC 1-1/4", Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 1.250" (31.75mm) 1 1/4", Between Board Height: 1.250" (31.75mm) 1 1/4", Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Weitere Produktangebote SRS-4-1.250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-4-1.250 SRS-4-1.250 Hersteller : Bivar SRS-X-881007.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 1.25 in PVC Grey