Produkte > BIVAR > SRS-4-10MM
SRS-4-10MM
SRS-4-10MM Bivar
SRS-X.pdf
Hersteller: Bivar
Standoffs & Spacers Screw Spacer 10mm PVC Grey
auf Bestellung 8773 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-4-10MM Bivar
Description: ROUND SPACER M3 PVC 10MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.394" (10.00mm), Between Board Height: 0.394" (10.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-4-10MM SRS-4-10MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER M3 PVC 10MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.394" (10.00mm)
Between Board Height: 0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm)