Produkte > BIVAR > SRS-4-12MM
SRS-4-12MM
SRS-4-12MM Bivar
SRS-X.pdf
Hersteller: Bivar
Standoffs & Spacers Screw Spacer 12mm PVC Grey
auf Bestellung 4285 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-4-12MM Bivar
Description: ROUND SPACER M3 PVC 12MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.472" (12.00mm), Between Board Height: 0.472" (12.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Weitere Produktangebote SRS-4-12MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-4-12MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER M3 PVC 12MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.472" (12.00mm)
Between Board Height: 0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm)