Produkte > BIVAR INC. > SRS-4-13MM
SRS-4-13MM Bivar Inc.
SRS-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3 PVC 13MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.512" (13.00mm)
Between Board Height: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-4-13MM Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3 PVC 13MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.512" (13.00mm), Between Board Height: 0.512" (13.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Weitere Produktangebote SRS-4-13MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-4-13MM SRS-4-13MM Hersteller : Bivar SRS_X-3002130.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 13mm PVC Grey