SRWF2U36
SRWF2U36 Eaton Tripp Lite
srwf2u36.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 2UWALL MNT RACK ENC 43X26X5
Packaging: Bulk
Features: Cable Entry Systems, Locking, Wall Mount
Color: Black
Material: Metal, Steel
Style: Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 3.500" L x 36.000" H (88.90mm x 914.40mm)
Dimensions - Overall: 4.500" L x 25.598" W x 43.000" H (114.30mm x 650.20mm x 1092.20mm)
Door: Steel
Mounting Rails: One Pair
Ventilation: Back, Bottom, Front
Part Status: Active
Number of Units: 2U
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRWF2U36 Eaton Tripp Lite
Description: 2UWALL MNT RACK ENC 43X26X5, Packaging: Bulk, Features: Cable Entry Systems, Locking, Wall Mount, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 3.500" L x 36.000" H (88.90mm x 914.40mm), Dimensions - Overall: 4.500" L x 25.598" W x 43.000" H (114.30mm x 650.20mm x 1092.20mm), Door: Steel, Mounting Rails: One Pair, Ventilation: Back, Bottom, Front, Part Status: Active, Number of Units: 2U.