SRX2939018R6JB
SRX2939018R6JB Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SRX2939018R6JB.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 2 LAYER 8.6UH 2400MA
Tolerance: ±5%
Packaging: Bag
Inductance: 8.6µH
Size / Dimension: 1.52" L x 1.20" W x 0.04" H (38.5mm x 30.5mm x 1.1mm)
Current Rating (Amps): 2.4A
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 165mOhm Max
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRX2939018R6JB Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 2 LAYER 8.6UH 2400MA, Tolerance: ±5%, Packaging: Bag, Inductance: 8.6µH, Size / Dimension: 1.52" L x 1.20" W x 0.04" H (38.5mm x 30.5mm x 1.1mm), Current Rating (Amps): 2.4A, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 165mOhm Max.