SRX324501140KS
SRX324501140KS Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SRX324501140KS.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 1 LAYER 14UH 1200MA
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Inductance: 14µH
Size / Dimension: 1.77" L x 1.26" W x 0.07" H (45.0mm x 32.0mm x 1.7mm)
Current Rating (Amps): 1.2A
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 355mOhm Max
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRX324501140KS Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 1 LAYER 14UH 1200MA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Inductance: 14µH, Size / Dimension: 1.77" L x 1.26" W x 0.07" H (45.0mm x 32.0mm x 1.7mm), Current Rating (Amps): 1.2A, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 355mOhm Max.