SRX324801120KBA
SRX324801120KBA Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SRX324801120KBA.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 2 LAYER 12UH 3000MA
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Inductance: 12µH
Size / Dimension: 1.89" L x 1.26" W x 0.06" H (48.0mm x 32.0mm x 1.6mm)
Current Rating (Amps): 3A
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRX324801120KBA Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: RX 1 COIL 2 LAYER 12UH 3000MA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Inductance: 12µH, Size / Dimension: 1.89" L x 1.26" W x 0.06" H (48.0mm x 32.0mm x 1.6mm), Current Rating (Amps): 3A, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max.