Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SS10100HE-AU_R1_000A1
SS10100HE-AU_R1_000A1
SS10100HE-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
SS10100HE-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 40pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-123HE
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 100 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS10100HE-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 40pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-123HE, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 100 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SS10100HE-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS10100HE-AU_R1_000A1 SS10100HE-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. SS10100HE-AU.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SS10100HE-AU_R1_000A1 SS10100HE-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 9D6C9896A017781FFB19A16E59EBCCDE1EBF02416FA16500227E258D4FE56BA0.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,SOD-123HE,1A