Produkte > VISHAY > SS12P2L-M3/86A
SS12P2L-M3/86A
SS12P2L-M3/86A Vishay
ss12p3l.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Schottky 20V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPC T/R
auf Bestellung 379 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 310
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS12P2L-M3/86A Vishay
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 12A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 930pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 560 mV @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS12P2L-M3/86A SS12P2L-M3/86A Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division ss12p3l.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 20V 12A TO277A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 930pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 560 mV @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 20 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
auf Bestellung 5668 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 8
SS12P2L-M3/86A SS12P2L-M3/86A Hersteller : Vishay ss12p3l.pdf Diode Schottky 20V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPC T/R
auf Bestellung 379 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
SS12P2L-M3\86A SS12P2L-M3\86A Hersteller : Vishay Semiconductors Schottky Diodes & Rectifiers 12A, 20V, SMPC SKY RECT.