Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > SSF67A50A150PM12
SSF67A50A150PM12
SSF67A50A150PM12 Sensata-Cynergy3
cynergy3-ssf67pm12-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: DL LVL FLOATSW 177MM TOTAL L
Packaging: Bulk
Output Type: Switch (2) (Dual Float)
Voltage Rating: 120VDC, 250VAC
Mounting Type: Panel Mount, M16x2 Thread
Type: Liquid
Operating Temperature: 135°C
Output Configuration: SPST-NO, SPST-NO
Minimum Liquid Specific Gravity: 0.8
Switch Actuation Level: 1.969", 5.906" (50mm, 150mm)
Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel
Current: 600 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSF67A50A150PM12 Sensata-Cynergy3
Description: DL LVL FLOATSW 177MM TOTAL L, Packaging: Bulk, Output Type: Switch (2) (Dual Float), Voltage Rating: 120VDC, 250VAC, Mounting Type: Panel Mount, M16x2 Thread, Type: Liquid, Operating Temperature: 135°C, Output Configuration: SPST-NO, SPST-NO, Minimum Liquid Specific Gravity: 0.8, Switch Actuation Level: 1.969", 5.906" (50mm, 150mm), Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel, Current: 600 mA.