Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > SST-70X-WDS-H50-KB572
SST-70X-WDS-H50-KB572 Luminus Devices Inc.
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COOL WHITE 5700K 2020
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 5.72V
Current - Test: 1.5A
Viewing Angle: 135°
Current - Max: 5.25A
Supplier Device Package: 2020
Lumens/Watt @ Current - Test: 135 lm/W
Height - Seated (Max): 0.124" (3.14mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 65
Flux @ 85°C, Current - Test: 1160lm (1120lm ~ 1200lm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SST-70X-WDS-H50-KB572 Luminus Devices Inc.
Description: LED COOL WHITE 5700K 2020, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 5.72V, Current - Test: 1.5A, Viewing Angle: 135°, Current - Max: 5.25A, Supplier Device Package: 2020, Lumens/Watt @ Current - Test: 135 lm/W, Height - Seated (Max): 0.124" (3.14mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 65, Flux @ 85°C, Current - Test: 1160lm (1120lm ~ 1200lm).