Produkte > LUMINUS DEVICES > SST-90-W57S-F11-N3201
SST-90-W57S-F11-N3201
SST-90-W57S-F11-N3201 Luminus Devices
Luminus_SST-90-W_Datasheet-1666881.pdf
Hersteller: Luminus Devices
High Power LEDs - White White 5700K 950 - 1000lm @ 3.15A
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SST-90-W57S-F11-N3201 Luminus Devices
Description: LED SST-90 COOL WHT 5700K 70CRI, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.25V, Current - Test: 3.15A, Viewing Angle: 100°, Current - Max: 9A, Lumens/Watt @ Current - Test: 95 lm/W, Height - Seated (Max): 0.067" (1.71mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 975lm (950lm ~ 1000lm).
Weitere Produktangebote SST-90-W57S-F11-N3201
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.25V
Current - Test: 3.15A
Viewing Angle: 100°
Current - Max: 9A
Lumens/Watt @ Current - Test: 95 lm/W
Height - Seated (Max): 0.067" (1.71mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 975lm (950lm ~ 1000lm)