Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > SST-90-WCLS-T11-M2450
SST-90-WCLS-T11-M2450
SST-90-WCLS-T11-M2450 Luminus Devices Inc.
SST-90.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB SST-90 NEUT WH SQ 4000K
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 11.00mm L x 10.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.25V
Height: 5.40mm
Current - Test: 3.15A
Viewing Angle: 100°
Lens Type: Domed
Current - Max: 9A
Lumens/Watt @ Current - Test: 76 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Light Emitting Surface (LES): 8.00mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 775lm (750lm ~ 800lm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SST-90-WCLS-T11-M2450 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB SST-90 NEUT WH SQ 4000K, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 11.00mm L x 10.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.25V, Height: 5.40mm, Current - Test: 3.15A, Viewing Angle: 100°, Lens Type: Domed, Current - Max: 9A, Lumens/Watt @ Current - Test: 76 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Light Emitting Surface (LES): 8.00mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 775lm (750lm ~ 800lm), Part Status: Obsolete.