Produkte > BRADY CORPORATION > SSTAG-11010-7316
SSTAG-11010-7316
SSTAG-11010-7316 Brady Corporation
B-7316.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 110MM X 10MM
Packaging: Bulk
Color: Silver
Material: Stainless Steel 316
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 4.33" W x 0.39" L (110.0mm x 10.0mm)
Legend: Blank
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSTAG-11010-7316 Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 110MM X 10MM, Packaging: Bulk, Color: Silver, Material: Stainless Steel 316, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 4.33" W x 0.39" L (110.0mm x 10.0mm), Legend: Blank, Part Status: Active.