Produkte > BRADY CORPORATION > SSTIE-127-7316
SSTIE-127-7316
SSTIE-127-7316 Brady Corporation
B-7316.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 5"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Stainless Steel 316
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.181" (4.60mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 0.417' (127.00mm, 5.00")
Length - Approximate: 5"
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSTIE-127-7316 Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 5", Packaging: Bulk, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Stainless Steel 316, Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.181" (4.60mm), Part Status: Active, Length - Actual: 0.417' (127.00mm, 5.00"), Length - Approximate: 5".