Produkte > BRADY CORPORATION > SSTIE-370-7316-HD
SSTIE-370-7316-HD
SSTIE-370-7316-HD Brady Corporation
B-7316.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 1.214'
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.311" (7.90mm)
Length - Actual: 1.214' (370.00mm)
Length - Approximate: 14.5"
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSTIE-370-7316-HD Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 1.214', Packaging: Bulk, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Stainless Steel 316, Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.311" (7.90mm), Length - Actual: 1.214' (370.00mm), Length - Approximate: 14.5".