Produkte > BRADY CORPORATION > SSTIEC-362-7316
SSTIEC-362-7316
SSTIEC-362-7316 Brady Corporation
B-7316.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 1.188'
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.311" (7.90mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 1.188' (362.00mm)
Length - Approximate: 14.25"
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSTIEC-362-7316 Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 1.188', Packaging: Bulk, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Stainless Steel 316, Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.311" (7.90mm), Part Status: Active, Length - Actual: 1.188' (362.00mm), Length - Approximate: 14.25".