Produkte > BRADY CORPORATION > SSTIEC-520-7316
SSTIEC-520-7316
SSTIEC-520-7316 Brady Corporation
B-7316.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 1.706'
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.311" (7.90mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 1.706' (520.00mm)
Length - Approximate: 20.5"
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSTIEC-520-7316 Brady Corporation
Description: CBL TIE LOCKING SILVER 1.706', Packaging: Bulk, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Stainless Steel 316, Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.311" (7.90mm), Part Status: Active, Length - Actual: 1.706' (520.00mm), Length - Approximate: 20.5".