Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > SSV66A24A813E34NP
SSV66A24A813E34NP
SSV66A24A813E34NP Sensata-Cynergy3
cynergy3-ssv66a-34n-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: SWITCH VERT SS 3/4NPT MNT
Packaging: Bulk
Output Type: Switch (2) (Dual Float)
Voltage Rating: 300VAC, 300VDC
Mounting Type: Male 3/4" (19.05mm) NPT
Type: Liquid
Operating Temperature: 120°C
Output Configuration: SPST-NC/NO, SPST-NC/NO
Minimum Liquid Specific Gravity: 0.85
Switch Actuation Level: 0.945", 32" (24mm, 813mm)
Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel
Current: 500 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSV66A24A813E34NP Sensata-Cynergy3
Description: SWITCH VERT SS 3/4NPT MNT, Packaging: Bulk, Output Type: Switch (2) (Dual Float), Voltage Rating: 300VAC, 300VDC, Mounting Type: Male 3/4" (19.05mm) NPT, Type: Liquid, Operating Temperature: 120°C, Output Configuration: SPST-NC/NO, SPST-NC/NO, Minimum Liquid Specific Gravity: 0.85, Switch Actuation Level: 0.945", 32" (24mm, 813mm), Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel, Current: 500 mA.
Weitere Produktangebote SSV66A24A813E34NP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSV66A24A813E34NP SSV66A24A813E34NP Hersteller : Cynergy3 cynergy3_ssv66a_34n_v3-2889015.pdf Level Sensors Vertical, 2 levels at 24mm and 813mm, SS, 3/4NPT mount, M12 conn