Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > SSV66A35B210SPM12
SSV66A35B210SPM12
SSV66A35B210SPM12 Sensata-Cynergy3
cynergy3-ssv66-spm12-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: SD MNT DUAL SW PNT FLTSW M12
Packaging: Bulk
Output Type: Switch (2) (Single Float)
Voltage Rating: 300VAC, 300VDC
Mounting Type: Panel Mount, M16 Thread
Type: Liquid
Operating Temperature: 120°C
Output Configuration: SPST-NO, SPST-NC
Minimum Liquid Specific Gravity: 0.75
Switch Actuation Level: 1.378", 8.268" (35mm, 210mm)
Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel
Current: 500 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSV66A35B210SPM12 Sensata-Cynergy3
Description: SD MNT DUAL SW PNT FLTSW M12, Packaging: Bulk, Output Type: Switch (2) (Single Float), Voltage Rating: 300VAC, 300VDC, Mounting Type: Panel Mount, M16 Thread, Type: Liquid, Operating Temperature: 120°C, Output Configuration: SPST-NO, SPST-NC, Minimum Liquid Specific Gravity: 0.75, Switch Actuation Level: 1.378", 8.268" (35mm, 210mm), Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel, Current: 500 mA.