STX5050036R3KA11S
STX5050036R3KA11S Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
STX5050036R3KA11S.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TX 1 COIL 1 LAYER 6.3UH 5000MA
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Inductance: 6.3µH
Size / Dimension: 1.97" L x 1.97" W x 0.12" H (50.0mm x 50.0mm x 3.0mm)
Current Rating (Amps): 5A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STX5050036R3KA11S Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TX 1 COIL 1 LAYER 6.3UH 5000MA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Inductance: 6.3µH, Size / Dimension: 1.97" L x 1.97" W x 0.12" H (50.0mm x 50.0mm x 3.0mm), Current Rating (Amps): 5A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Part Status: Active.