STX5050046R3KA11D
STX5050046R3KA11D Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
STX5050046R3KA11D.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TX 1 COIL 2 LAYER 6.3UH 10000MA
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Inductance: 6.3µH
Size / Dimension: 1.97" L x 1.97" W x 0.16" H (50.0mm x 50.0mm x 4.0mm)
Current Rating (Amps): 10A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STX5050046R3KA11D Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TX 1 COIL 2 LAYER 6.3UH 10000MA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Inductance: 6.3µH, Size / Dimension: 1.97" L x 1.97" W x 0.16" H (50.0mm x 50.0mm x 4.0mm), Current Rating (Amps): 10A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max.