SUD23N06-31L-E3 SUD23N06-31L-E3 Hersteller : Vishay / Siliconix SUD23N06-31L-E3_Transistor%20MOSFET_Vishay-1211409.pdf MOSFET 60V 23A 100W
auf Bestellung 2988 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
SUD23N06-31-BE3 SUD23N06-31-BE3 Hersteller : VISHAY VISH-S-A0009484829-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - SUD23N06-31-BE3 - MOSFET, N-CH, 60V, 21.4A, TO-252
tariffCode: 0
Transistormontage: Surface Mount
Drain-Source-Spannung Vds: 60V
rohsCompliant: Y-EX
Dauer-Drainstrom Id: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 3V
euEccn: NLR
Verlustleistung: 0
Bauform - Transistor: TO-252 (DPAK)
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: TrenchFET Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kanaltyp: N Channel
Rds(on)-Prüfspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 0
directShipCharge: 25
SVHC: Lead
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
SUD23N06-31L-E3 SUD23N06-31L-E3
Produktcode: 75849
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
doc?72145 Transistoren > MOSFET N-CH
Produkt ist nicht verfügbar
SUD23N06-31L-E3 SUD23N06-31L-E3 Hersteller : Vishay Siliconix doc?72145 Description: MOSFET N-CH 60V TO252
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 23A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 31mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max): 3W (Ta), 100W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-252AA
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 60 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 17 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 670 pF @ 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
SUD23N06-31-BE3 Hersteller : Vishay sud23n06.pdf Trans MOSFET N-CH 60V 21.4A 4-Pin(3+Tab) TO-252
SUD23N06-31-BE3 SUD23N06-31-BE3 Hersteller : Vishay Siliconix sud23n06.pdf Description: MOSFET N-CH 60V 9.1A/21.4A DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.1A (Ta), 21.4A (Tc)
Power Dissipation (Max): 5.7W (Ta), 31.25W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Vgs (Max): ±20V
Packaging: Cut Tape (CT)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Vgs (Max): ±20V